Feissarimokat: naiset kertovat huonoimmat vitsinsä – jutut eskaloituvat härskeiksi

Naistenhuone on tunnettu suorista ja rehellisistä tilapäivityksistä. Myöskään tässä jutussa ei säästelty vitsien suhteen.
Kia oli aloittanut keskustelun ja pyytänyt muita naisia kertomaan paskimman vitsinsä. Kilpailun ilmeisesti voitti se henkilö, joka sai eniten reaktioita.
Varoitus: mukana on vitsejä, joista joku saattaa pahoittaa mielensä. Jos olet siis herkkä henkilö, niin suosittelen etukäteen vaihtamaan artikkelia.

Mitä mieltä olit näistä tarinoista? Jaa artikkeli Facebookissa ja katso mitä ystäväsi sanovat.
Ota 20 ilmaiskierrosta
Ei omaa rahaa, ei riskiä
- Avaa pelitili Lucky Dinolle.
- Saat heti ilman omaa rahaa 20 ilmaiskierrosta Narcos-peliin!
- Tallettajille lisäksi jopa 400€ bonus + 100 ilmaiskierrosta lisää.
Luetuimmat
- Feissarimokat: kaloritonta oliiviöljyä – huipputuote olikin liian hyvä ollakseen oikea
- Feissarimokat: kateellinen nainen suuttuu nähdessään kauniin päivällisestä otetun valokuvan
- 214 vuotta vanha illuusio leviää netissä – katoaako tämä kuva sinunkin silmistä?
- Feissarimokat: Tania halveksuu työttömiä – suuttuu asumistukea hakevalle ihmiselle
- Feissarimokat: mies löysi autonavaimet – aikoi viedä avaimet poliisille, mutta saikin hermoromahduksen
- Feissarimokat: Äiti raivoaa tyttärensä tunnuksilla ja väittää ettei Suomen laki päde heidän perheessään
- Feissarimokat: suomalaismiehet iskevät naisia vaihtelevalla menestyksellä – “tällä profiililla saa varmasti”
- Feissarimokat: Leo pitäisi kirjoittaa “Liiu” – kielitohtori repii pelihousunsa, kun muut eivät ole samaa mieltä
- Tekstarihuijari kerää rahaa “syöpää sairastaville” – katso, kun hän saa kunnon opetuksen
- Feissarimokat: vessakyltit olivat todellinen pulma ratkaistavaksi – kumpi miehille ja kumpi naisille?