18-vuotias mies murhasi siskonsa ”karkottaessaan demoneita” – yritti paeta juuri ennen oikeudenkäyntiä
Leonid Grayser, 18, murhasi siskonsa brutaalisti eräänlaisen rituaalin aikana.
Poliisi oli pidättänyt Leonidin, joka odotti oikeudenkäyntiä lasisessa kopissa. Murhaaja yritti kuitenkin päästä vapaaksi kiipeämällä kattolevyjen läpi Shcerbinskyn oikeustalolla.
Nuori mies kiipesi koppia pitkin lähemmäksi kattoa, jonka jälkeen hän pääsi katon sisään ja kiipesi ylös. Vartijat ehtivät ottaa Leonidin kiinni, mutta he joutuivat turvautumaan pamppuihin ja sähkölamauttimiin.
18-vuotias Leonid oli yrittänyt ”karkottaa demoneita”, jotka olivat riivanneet hänen 21-vuotiaan siskonsa. Poliisi löysi Leonidin asunnosta myös huumeita.
Tapaus sattui Venäjällä 10.12.2019.
Traaginen tarina. Demonit ovat ennemmin riivanneet Leonidin kuin hänen siskonsa.
LUE MYÖS:
1€ = 10€ arvosta ilmaiskierroksia ilman kierrätystä!
- Talleta 1€
- Saat heti 50 ilmaiskierrosta Tuohi 1000 -peliin (arvo 0,20€ per kierros)!
- Ei kierrätysvaatimusta!
- Turistit varoittavat matkustamasta tähän kohteeseen: ”Täyttä helvettiä”
- Yhä useampi matkustaa nyt öisin – syy yllättää
- Käytätkö hotellin Wi-Fiä? Yksi pieni virhe voi tulla kalliiksi
- Lentoyhtiö tarjosi vain 22 euron hyvitystä – mies pyysi apua tekoälyltä ja sai lopulta yli 4 200 euroa
- Turistit soittivat hätänumeroon uskomattomasta syystä – pelastajien mitta tuli täyteen
- Somejulkkikset matkustavat yhä vaarallisemmille alueille – asiantuntijat varoittavat hengenvaarallisesta trendistä
- Lomailijoille tulossa uusi maksu Suomessa – perhelomalle jopa yli sata euroa lisähintaa
- Moni turisti tekee tämän rannalla tietämättään – voi napsahtaa 3 000 euron sakko
- Tämä muutos voi pilata lomasi jo lentokentällä – jonotus venyy pahimmillaan kahteen tuntiin
- 15 euroa tästä? Suosikkilomakohteen hinnat herättävät matkailijoissa raivoa