”Kippari-Kalle” esittelee lihaksiaan – valtavat hauikset näyttävät aivan kuin ne räjähtäisivät
”Kippari-Kalleksi” tituleerattu mies, Kirill Tereshin, kuvasi videon jossa hän esittelee lihaksiaan.
Ristiriitaisia tunteita herättävä ”kehonrakentaja” on ruiskuttanut molempiin hauiksiin synthol-öljyä. Kirill on kuitenkin omien sanojensa mukaisesti lopettanut syntholin käytön jo vuosi sitten – videon ideana on ilmeisesti todistaa ettei syntholin avulla saadut tulokset katoa mihinkään.
Kirill Tereshin on hauiksia lukuunottamatta laihassa kunnossa ja hän on joidenkin lähteiden mukaan kärsinyt vakavista terveydellisistä ongelmista synthol-ruiskutusten vuoksi.
Tereshin alkoi ruiskuttaa hauiksiinsa syntholia, lähdettyään armeijasta ja hän kasvatti hauistensa ympärysmittaa 26 senttimetrillä – vain 10 päivässä.
On sanomattakin selvää että tällainen toiminta ei ole terveellistä, eikä edes kauniin näköistä – Kirillin lihaksista näkee heti etteivät ne ole oikeat.
https://www.youtube.com/watch?v=WKwuRmyDkL4
LUE MYÖS:
1€ = 10€ arvosta ilmaiskierroksia ilman kierrätystä!
- Talleta 1€
- Saat heti 50 ilmaiskierrosta Tuohi 1000 -peliin (arvo 0,20€ per kierros)!
- Ei kierrätysvaatimusta!
- Suomen oma rantaparatiisi: 10 upeaa hiekkarantaa, jotka kilpailevat etelän lomakohteiden kanssa
- Suomesta on tullut turistien suosima kesäkohde – Tästä asiasta ulkomaalaisia kuitenkin varoitetaan
- Krapulattomat lomat valtaavat maailmaa – syy yllättää monet
- Haluatko matkustaa vastuullisemmin? 5 helppoa tapaa tehdä lomasta ympäristöystävällisempi
- 10 nerokasta vinkkiä, joilla voit saada paremman hotellihuoneen ilmaiseksi
- Hotellihuone, kiireetön ilta ja yksi tärkeä sääntö – Nämä 10 vinkkiä pelastavat lomaromantiikan
- Unohda ylikansoitetut turistirysät – Tässä ovat kesän 2026 salatut helmet Välimerellä
- Suomen parhaat kesäkaupungit vuonna 2026 – pääsikö kotikaupunkisi listalle?
- Matkailijat löysivät uuden suosikin Euroopasta – hinnat vain murto-osa Välimeren klassikoista
- Italiassa sijaitsee “seksisaari” – pariskunnat matkustavat sinne yhdestä syystä