Nainen dumppasi miehen huonon ravintolan vuoksi: sai ansaitun opetuksen
Toisen nolaaminen julkisesti on epäasiallista ja typerää. Lisäksi pahalla on yleensä tapana saada palkkansa ja niin kävi myös tässä tapauksessa!
Kaikki alkoi siitä, kun nenäkäs nainen kertoi hylänneensä miehen treffipyynnön sen jälkeen, kun hän ehdotti treffipaikaksi Applebee’s -pikaruokaketjun ravintolaa. Nainen kertoi olevansa rikas, omistavansa liikkeen, talon, BMW:n ja osakkeita. Hän totesi myös voivansa halutessaan ostaa koko Applebeen.
”Naiset, pitäkää taso korkealla älkääkä tyytykö varattomaan mieheen”, nainen päätti julkaisunsa.
Ja seuraavaksi pääsemme mielenkiintoisimpaan osioon eli siihen, kun nenäkäs nainen sai ansaitsemansa opetuksen internetiltä.
Ihmiset eivät malttaneet olla kommentoimatta nasevan vastauksen jälkimainingeissa.
Toivottavasti julkaisun kirjoittanut nainen luki muiden kommentteja ja mietti, että kyseisessä tilanteessa oli ehkäpä peiliin katsomisen paikka.
En myöskään ihmettele miksi tämä nainen on edelleen sinkku, sillä eihän varaton tai ylipäätään kukaan halua olla tällaisen tyypin kanssa tekemisissä.
LUE MYÖS:
1€ = 10€ arvosta ilmaiskierroksia ilman kierrätystä!
- Talleta 1€
- Saat heti 50 ilmaiskierrosta Tuohi 1000 -peliin (arvo 0,20€ per kierros)!
- Ei kierrätysvaatimusta!
- Turistit varoittavat matkustamasta tähän kohteeseen: ”Täyttä helvettiä”
- Yhä useampi matkustaa nyt öisin – syy yllättää
- Käytätkö hotellin Wi-Fiä? Yksi pieni virhe voi tulla kalliiksi
- Lentoyhtiö tarjosi vain 22 euron hyvitystä – mies pyysi apua tekoälyltä ja sai lopulta yli 4 200 euroa
- Turistit soittivat hätänumeroon uskomattomasta syystä – pelastajien mitta tuli täyteen
- Somejulkkikset matkustavat yhä vaarallisemmille alueille – asiantuntijat varoittavat hengenvaarallisesta trendistä
- Lomailijoille tulossa uusi maksu Suomessa – perhelomalle jopa yli sata euroa lisähintaa
- Moni turisti tekee tämän rannalla tietämättään – voi napsahtaa 3 000 euron sakko
- Tämä muutos voi pilata lomasi jo lentokentällä – jonotus venyy pahimmillaan kahteen tuntiin
- 15 euroa tästä? Suosikkilomakohteen hinnat herättävät matkailijoissa raivoa